Állás az Átriumban

Kedves érdeklődő!

Színházunkban valódi munka, tehát munka-munka folyik. Itt nincs pihenőszoba tévével, nincs másik ember, akire rá lehet tolni az elvégzendő feladatot. A körülmények nem ideálisak, mégis: ebben a térben létre lehet hozni olyan produkciókat, amire sok-sok ember kíváncsi, amiket sok-sok ember magával visz, és sok-sok embernek fontos. Vagyis ez „csak” egy színház. Itt akkor kell dolgozni, amikor munka van. Alázat és elkötelezettség, a csapatmunkára való alapvető készség nélkül itt nem megy semmi. Az ember a munkájára visszajelzést kap, ha jól dolgozik, jót, ha rosszul, akkor rosszat. Amennyiben ezek a feltételek nem felelnek meg, nem érdemes tovább olvasni. Ha ezek a feltételek elfogadhatóak, és szeretnél ennek a társulatnak a tagja lenni, olvass tovább, hátha akad neked való feladat. Mi tényleg munka-társakat keresünk, nem bejáratott rutinmegoldásokban gondolkodó „színházi rókákat”.

JELENLEG AZ ALÁBBI NYITOTT POZÍCIÓK VANNAK SZÍNHÁZUNKBAN:

  • díszítő
  • öltöztető

A nyitott pozíciókra az allas@atrium.hu címen lehet jelentkezni a pozíció megnevezésével, önéletrajzzal. Minden jelentkezőtől kérjük, hogy előzetesen tájékozódjon az Átriumról

A nyitott állások leírása

DÍSZÍTŐ

Színházi tapasztalattal rendelkező díszítőt keres az Átrium.

Amit ajánlunk:

  • egy hónapra előre látható, tervezhető beosztás,
  • versenyképes fizetés.

Amit ezért kérünk:

  • pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • együttműködési készség,
  • színházi tapasztalat alapkövetelmény,
  • legalább középfokú végzettség.

Előnyt jelent:

  • 'B' kategóriás jogosítvány.

ÖLTÖZTETŐ

Munkatársat keresünk színházi öltöztető pozícióba.

Feladatok:

  • előadások jelmezeinek kezelése, karbantartása, mosása, vasalása,

  • a színház próbáinak, előadásainak és egyéb rendezvényeinek jelmezekkel való kiszolgálása,

  • próbákon és előadásokon való aktív részvétel.

  • egy hónapra előre látható és tervezhető beosztás,

  •  együttműködési készség,

  • jó problémamegoldó készség,

  • rugalmasság,

  • terhelhetőség,

  • jó kommunikációs készség.

  • színházi tapasztalat

  • varrási ismeret

Miért jó velünk dolgozni?

  • egy mindig jókedvű, összetartó, motivált csapat tagja lehetsz,

  • támogatni fogjuk a betanulásod,

  • folyamatosak a kihívások,

  • a város egyik legjobb színházában dolgozhatsz.