Állás az Átriumban

JELENLEG AZ ALÁBBI NYITOTT POZÍCIÓK VANNAK SZÍNHÁZUNKBAN:

  • öltöztető, jelmeztárvezető
  • közönségszervező

A nyitott pozíciókra az allas@atrium.hu címen lehet jelentkezni, önéletrajzzal. Minden jelentkezőtől kérjük, hogy előzetesen tájékozódjon az Átriumról.

A nyitott állások leírása

ÖLTÖZTETŐ

Színházi tapasztalattal rendelkező jelmeztárvezetőt keres az Átrium Színház teljes állásban, azonnali munkakezdéssel.

Amit ajánlunk:

- egy hónapra előre látható beosztás,

- versenyképes fizetés.

Amit ezért kérünk:

- pontos, precíz, önálló munkavégzés,

- alapfokú gépi és kézi varrási készségek,

- együttműködési készség,

- terhelhetőség,

- minimum középfokú végzettség,

- szakmai tapasztalat,

- alapfokú varrási készség.

Előnyt jelent:

- ruhaipari végzettség.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal:

allas[kukac]atrium.hu

KÖZÖNSÉGSZERVEZŐ

Legyél te az Átrium szervező csapatának új tagja! Ha érdekelnek a részletek, olvass tovább ⬇

Miért jó velünk dolgozni?

- egy mindig jókedvű, összetartó csapat tagja lehetsz

- támogatni fogjuk a betanulásod

- a város egyik legjobb színházában dolgozhatsz

Mik lesznek a feladataid?

- jegyrendszer kezelése

- pénztárgép kezelése

- vásárlók szakszerű kiszolgálása

- adminisztrációs feladatok

- nézők tájékoztatása

Mit várunk tőled?

- szeress emberekkel kommunikálni és merj is beszélni

- rugalmas hozzáállást

- legyél pontos és precíz

- tudj jól fogalmazni szóban és írásban egyaránt

- legyél csapatjátékos, de tudj önállóan is dolgozni

- viseld jól a monoton feladatokat is

Jelentkezni az allas@atrium.hu e-mail címen tudsz. Mi már nagyon várjuk, hogy megismerhessünk téged!

Dolgozzunk együtt!